Co znajdziesz w tym artykule?

  • Kim jest Gabriela Gorączko?
  • Co Gabriela może dla Ciebie zrobić?
  • Kim jest osoba, która o niej pisze?

Chciałbym się dzisiaj pochwalić sekretami i talentem mojej siostry - Gabrieli Gorączko.

Przeczytaj artykuł do końca, gdzie umieściłem mini wideo niespodziankę. Myślę, że dobrze obrazuje charakter mojej siostry ���

 

 

 

 

 

Gabriela to bardzo wrażliwa i pełna ciepła osoba. Według mnie widzi świat po swojemu. Interpretuje go na własny sposób. I bardzo dobrze, bo dodaje do niego odrobinę magii, wiele emocji i pasji.

Co później?

Przelewa to na dzieła artystyczne. Jest to moment, w którym potrafi spędzić 12h nad jedną kreską. Ten czas mija jej jak 5 sekund. Odpływa totalnie. Uwielbiam na nią patrzeć jak inspiruje się otaczającym ją światem i zatapia się w sztuce.

W sztuce, którą projektuje dla Ciebie i jest to dla niej absolutna przyjemność.

Gabriela ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jej dyplom otrzymał wyróżnienie w konkursie najlepszych dyplomów ASP.

Jej prace wystawiane były w Stanach Zjednoczonych, Iranie, Japonii, Europie i oczywiście w naszej pięknej Polsce.

Niemniej jednak wydaje mi się, że najbardziej cieszą ją wystawy w Twoich czterech kątach, a nie w światowych galeriach. Cieszy się inaczej. Prosto z serca.

Ponadto, napisała atlas po Bieszczadach oraz zilustrowała dwie książki dla dzieci w tym Leśną Sprawę, która otrzymała wyróżnienie w konkursie najlepszych książek roku 2020.

Ma przyjemność projektować grafiki dla miłośników Bieszczad, folku, dziedzictwa kulturowego. Podejmuje tematy ważne takie jak np. zdrowie kobiecych stref intymnych.

 

Jak teraz to napisałem i tak to czytam to śmiało mogę napisać ostatnie słowa:

Jestem dumny z mojej siostry. Kocham ją ♥