Poznaj świat wzorów inspirowanych
folkową codziennością

wszystkie dzieła
i want my breast free
89.00
Zdrowie Kobiet
89.00
Your Revolution
89.00
Siła Kobiet
89.00
R-E-S-P-E-C-T
89.00
Pamiętaj o Niej
89.00
Nadzieja
89.00
Na Płodność
89.00
Myśl Też o Sobie
89.00
Every Breast You Take
89.00
Dotykaj Się
89.00
Dla Mnie Jesteś Jak Piękne Drzewo
89.00
Dbaj o Swoje Wnętrze
89.00
Amazonki
89.00
Odwiedź Bieszczady z ekipą booku.pl
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nieposkromiona siła kobiecości uwieczniona na grafikach.

Oferowane dzieła skupiają się na niezwykle ważnym aspekcie dbania o samą siebie. Zachęcają do troski o własne zdrowie i przypominają jak ważna jest profilaktyka. Część zysków ze sprzedaży grafik przeznaczana jest na organizacje kobiece.

Ponadto nasze prace to wyraz ogromnej siły, jaką dysponuje każda z kobiet. Plakaty hołdują ponadczasowym zasadom, z których najważniejsze to: wolność, szacunek oraz jedność w różnorodności. Choć każda z nas jest inna, różnimy się charakterem i wyglądem – wszystkie mamy prawo do wyboru własnej, niezależnej drogi życiowej.

Celem nowoczesnych grafik od booku.pl jest też przypomnienie, by kobiety zawsze stawiały siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Od równowagi kobiecego ducha, umysłu i ciała zależy bowiem nie tylko spełnienie i poczucie szczęścia samej kobiety, ale również wszystkich osób, które ma ona wokół siebie. Kiedy Ty zadbasz o swoją wewnętrzną moc, będziesz mogła dzielić się nią z najbliższymi. W booku.pl głęboko w to wierzymy, a nasze grafiki są tego kreatywnym wyrazem.

Plakaty do gabinetu lekarskiego

Grafiki związane z poszczególnymi częściami ciała będą idealnym dopełnieniem lekarskich przychodni oraz szpitali. Naścienne dekoracje, które w artystyczny sposób przedstawiają oko to doskonałe plakaty do gabinetu okulistycznego. Dzięki nim panująca w takich wnętrzach atmosfera staje się bardziej przyjazna pacjentowi i zachęca go do regularnych wizyt profilaktycznych. Co równie ważne, część środków z ich sprzedaży wędruje do fundacji zajmujących się pomocą osobom, które dotknięte zostały chorobami narządu wzroku.

Kobiece plakaty – sposób na ożywienie wnętrza

Niecodzienna grafika to zawsze wspaniała dekoracja na ścianę, szczególnie w nowoczesnym wnętrzu. Warto postawić na autorskie dzieła, które są nieszablonowe, dodadzą charakteru każdej aranżacji oraz poruszają niecodzienną tematykę. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w pięknych plakatach z kobietami od booku. Nasze propozycje stanowią nie tylko atrakcyjny element aranżacyjny nawiązujący do neofolkowego stylu, ale również są wyjątkowym wezwaniem do dbania o siebie w szerokim znaczeniu tego słowa. Kobiece grafiki w pomysłowy sposób zachęcają do troski o swoją kobiecość, nie tylko zatem dekorują, ale też inspirują.

Plakaty z kobietami – wyjątkowy hołd dla kobiecości

Plakaty z kobietami mają ciekawą, awangardową formę, intensywne kolory i często ukryty przekaz. Tak jak wszystkie produkty w sklepie internetowym booku.pl są inspirowane folkiem, ale także polską sztuką, obrzędami i kulturą.
Kobiece grafiki zostały wykonane techniką druku cyfrowego i sitodruku – w przypadku wielu modeli możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Mamy również możliwość wyboru rozmiaru obrazu – dostępne są wymiary: 40 x 30 cm lub 50 x 70 cm.

Kobiece grafiki – zakup w szczytnym celu

Co należy podkreślić, to charytatywną stronę tych produktów – część dochodu z zakupu grafiki przeznaczona jest na Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, wspierającą kobiety z nowotworami narządów rodnych, promującą profilaktykę raka szyjki macicy, raka jajnika, edukację, dostęp do informacji i zmianę świadomości w podejściu do własnego zdrowia.

Same obrazy często nawiązują do tej tematyki, niektóre plakaty z kobietami przedstawiają kobiece strefy intymne i w ten sposób zachęcają do badań.
Zachęcamy do sprawdzenia oferty kobiecych plakatów, które będą również świetnym pomysłem na nietuzinkowy prezent np. dla mamy czy przyjaciółki!

Bezpieczna płatność

poprzez certyfikat
i szyfrowanie SSL.

Wysyłka
w 24 h

dla zamówień złożonych do godziny 11:00.

Wygodna dostawa

przez wybrane firmy kurierskie lub paczka Ruch czy paczkomaty.

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 150 zł z kodem
DOSTAWAHEJ-fs

Wygodne  metody płatności