Poznaj świat wzorów inspirowanych
folkową codziennością

wszystkie dzieła
i want my breast free
89.00
Zdrowie Kobiet
89.00
Your Revolution
89.00
Siła Kobiet
89.00
R-E-S-P-E-C-T
89.00
Pamiętaj o Niej
89.00
Nadzieja
89.00
Na Płodność
89.00
Myśl Też o Sobie
89.00
Every Breast You Take
89.00
Dotykaj Się
89.00
Dla Mnie Jesteś Jak Piękne Drzewo
89.00
Dbaj o Swoje Wnętrze
89.00
Amazonki
89.00
Odwiedź Bieszczady z ekipą booku.pl
Yaaaaaaay! Witamy w rodzinie booku.pl!

WAŻNE!
Otrzymasz na maila bardzo ważną wiadomość. Otwórz ją proszę.
Psssst... Nie zapomnij sprawdzić SPAMu i innych folderów :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nieposkromiona siła kobiecości uwieczniona na grafikach.

Oferowane dzieła skupiają się na niezwykle ważnym aspekcie dbania o samą siebie. Zachęcają do troski o własne zdrowie i przypominają jak ważna jest profilaktyka. Część zysków ze sprzedaży grafik przeznaczana jest na organizacje kobiece.

Ponadto nasze prace to wyraz ogromnej siły, jaką dysponuje każda z kobiet. Plakaty hołdują ponadczasowym zasadom, z których najważniejsze to: wolność, szacunek oraz jedność w różnorodności. Choć każda z nas jest inna, różnimy się charakterem i wyglądem – wszystkie mamy prawo do wyboru własnej, niezależnej drogi życiowej.

Celem nowoczesnych grafik od booku.pl jest też przypomnienie, by kobiety zawsze stawiały siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Od równowagi kobiecego ducha, umysłu i ciała zależy bowiem nie tylko spełnienie i poczucie szczęścia samej kobiety, ale również wszystkich osób, które ma ona wokół siebie. Kiedy Ty zadbasz o swoją wewnętrzną moc, będziesz mogła dzielić się nią z najbliższymi. W booku.pl głęboko w to wierzymy, a nasze grafiki są tego kreatywnym wyrazem.

Plakaty do gabinetu lekarskiego

Grafiki związane z poszczególnymi częściami ciała będą idealnym dopełnieniem lekarskich przychodni oraz szpitali. Naścienne dekoracje, które w artystyczny sposób przedstawiają oko to doskonałe plakaty do gabinetu okulistycznego. Dzięki nim panująca w takich wnętrzach atmosfera staje się bardziej przyjazna pacjentowi i zachęca go do regularnych wizyt profilaktycznych. Co równie ważne, część środków z ich sprzedaży wędruje do fundacji zajmujących się pomocą osobom, które dotknięte zostały chorobami narządu wzroku.

Kobiece plakaty – sposób na ożywienie wnętrza

Niecodzienna grafika to zawsze wspaniała dekoracja na ścianę, szczególnie w nowoczesnym wnętrzu. Warto postawić na autorskie dzieła, które są nieszablonowe, dodadzą charakteru każdej aranżacji oraz poruszają niecodzienną tematykę. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w pięknych plakatach z kobietami od booku. Nasze propozycje stanowią nie tylko atrakcyjny element aranżacyjny nawiązujący do neofolkowego stylu, ale również są wyjątkowym wezwaniem do dbania o siebie w szerokim znaczeniu tego słowa. Kobiece grafiki w pomysłowy sposób zachęcają do troski o swoją kobiecość, nie tylko zatem dekorują, ale też inspirują.

Plakaty z kobietami – wyjątkowy hołd dla kobiecości

Plakaty z kobietami mają ciekawą, awangardową formę, intensywne kolory i często ukryty przekaz. Tak jak wszystkie produkty w sklepie internetowym booku.pl są inspirowane folkiem, ale także polską sztuką, obrzędami i kulturą.
Kobiece grafiki zostały wykonane techniką druku cyfrowego i sitodruku – w przypadku wielu modeli możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Mamy również możliwość wyboru rozmiaru obrazu – dostępne są wymiary: 40 x 30 cm lub 50 x 70 cm.

Kobiece grafiki – zakup w szczytnym celu

Co należy podkreślić, to charytatywną stronę tych produktów – część dochodu z zakupu grafiki przeznaczona jest na Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, wspierającą kobiety z nowotworami narządów rodnych, promującą profilaktykę raka szyjki macicy, raka jajnika, edukację, dostęp do informacji i zmianę świadomości w podejściu do własnego zdrowia.

Same obrazy często nawiązują do tej tematyki, niektóre plakaty z kobietami przedstawiają kobiece strefy intymne i w ten sposób zachęcają do badań.
Zachęcamy do sprawdzenia oferty kobiecych plakatów, które będą również świetnym pomysłem na nietuzinkowy prezent np. dla mamy czy przyjaciółki!

Bezpieczna płatność

poprzez certyfikat
i szyfrowanie SSL.

Wysyłka
w 24 h

dla zamówień złożonych do godziny 11:00.

Wygodna dostawa

przez wybrane firmy kurierskie lub paczka Ruch czy paczkomaty.

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 150 zł z kodem
DOSTAWAHEJ-fs

Wygodne  metody płatności