Poznaj świat wzorów inspirowanych
folkową codziennością

wszystkie dzieła
Zaćma
89.00
Uśmiechnij Się do Swojego Optyka
89.00
Nie Bój Się Płakać
89.00
I'll be watching you
89.00
Będzie Dobrze - Zobaczysz!
89.00
Odwiedź Bieszczady z ekipą booku.pl
Yaaaaaaay! Witamy w rodzinie booku.pl!

WAŻNE!
Otrzymasz na maila bardzo ważną wiadomość. Otwórz ją proszę.
Psssst... Nie zapomnij sprawdzić SPAMu i innych folderów :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nowoczesne grafiki na ścianę do pomieszczeń urządzonych w dowolnym stylu

Z punktu widzenia grafik ściennych z oczami nie ma znaczenia, w jakim stylu przewodnim urządzone zostało pomieszczenie, w którym je zawiesisz, bo dopasują się do każdego z nich. Ożywią wnętrza zaaranżowane w niezwykle popularnym stylu skandynawskim, ocieplą te industrialne, podkreślą charakter tych klasycznych. Będą przyciągać uwagę, intrygować i pobudzać do myślenia.

Intrygujące plakaty do gabinetu okulistycznego

Jeżeli urządzasz od podstaw bądź chcesz zmienić wystrój gabinetu okulistycznego, te nowoczesne grafiki na ścianę będą strzałem w dziesiątkę. Nareszcie możesz odejść od schematu, według którego najczęściej zagospodarowywana jest przestrzeń takich pomieszczeń. Zamiast wiejących nudą i chłodem medycznych obrazków, wybierz ich udoskonalone, artystyczne wersje.

Grafiki ścienne z oczami od booku.pl gwarantują także, że pacjenci odwiedzający gabinet z miejsca poczują się w nim bezpiecznie i komfortowo. Atrakcyjna aranżacja wnętrza odbiegająca od medycznego chłodu pozwala odwiedzającym się rozluźnić i zwiększa zaufanie do samego lekarza, a to przekłada się na częstsze, profilaktyczne wizyty i większą troskę o własne zdrowie.

Ponadto, co z pewnością ucieszy Cię jako specjalistę w tej gałęzi medycyny, ustaloną z góry część dochodu, pochodzącego ze sprzedaży każdego z widocznych tu plakatów do gabinetu okulistycznego, przeznaczamy na działalność fundacji, zajmujących się pomocą osobom niewidomym oraz cierpiącym z powodu chorób oczu o różnym podłożu.

Grafiki ścienne z oczami inspirowane bieszczadzkim folklorem

Inspiracją do powstania tak oryginalnych form graficznych stały się Bieszczady, wraz z tamtejszą przyrodą, folklorem oraz kulturowymi tradycjami. Ich autorzy podchodzą do procesu tworzenia z dystansem i odrobiną humoru. Dzieła często mają wydźwięk metaforyczny. Grafiki ścienne z oczami poruszają ważne społecznie tematy, które przedstawiają w niezwykle oryginalny sposób. Tak niebanalne dekoracje są jak skrzętnie oszlifowane diamenty w świecie zdominowanym przez kicz i tandetę. Każdy dodawany do naszej kolekcji plakat spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony miłośników szeroko pojętej sztuki oraz kultury regionu Bieszczad.

Oczy to jeden z piękniejszych narządów człowieka. Bez nich nie powstałaby nasza firma, dlatego postanowiliśmy uwiecznić jakże ważny dla nas temat tworząc serię grafik. Jeśli dla Ciebie oczy są równie ważne zapraszamy do oglądania i otaczania się naszymi dziełami.

Bezpieczna płatność

poprzez certyfikat
i szyfrowanie SSL.

Wysyłka
w 24 h

dla zamówień złożonych do godziny 11:00.

Wygodna dostawa

przez wybrane firmy kurierskie lub paczka Ruch czy paczkomaty.

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 150 zł z kodem
DOSTAWAHEJ-fs

Wygodne  metody płatności