Odwiedź nas
Zaplanujmy razem niezapomnianą przygodę :)

A może by tak w Bieszczady?

Celebracja dziedzictwa kulturowego przez osobiste spotkania! Odwiedź nas w mieście, w którym powstają nasze dzieła. Ty oraz osoba towarzysząca będziecie mieli okazję zwiedzić Bieszczady oraz Sanok – miasto, w którym mieści się studio projektowe booku. Oferujmy wycieczkę po Sanoku i Bieszczadach z Gabrielą, Przemkiem i Marcinem jako przewodnikami. Nasza misja to celebracja dziedzictwa kulturowego wśród polskiego społeczeństwa. Robimy to poprzez nasze dzieła, ale również poprzez bezpośrednie spotkania z każdym kto jest ciekawy tematu 🙂 W przerwach pomiędzy pracami chcemy spędzić weekend z super inspirującymi osobami. W zamian oferujemy organizację wycieczki po regionach podkarpackich. Nocleg: zarezerwujemy Wam lokum w Bieszczadach. Zazwyczaj od Soboty do Niedzieli – płatne na miejscu. W przypadku jednodniowej wycieczki nie organizujemy noclegu. Wyżywienie: weźmiemy Was na wyśmienite, bieszczadzkie jedzonko – płatne na miejscu.

Jak nas odwiedzić?

KROK I
Zacznij nas śledzić na social media.

KROK II
Wypatruj postów, w których organizujemy wycieczki i szukamy chętnych osób. Możesz wspierać naszą misję celebracji dziedzictwa kulturowego i lajkować oraz udostępniać nasze posty 🙂

KROK III
Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które udostępnimy na social media.

KROK IV
Jeżeli Twoja aktywność zostanie zauważona i Ty zauważysz nas, widzimy się w Bieszczadach!

Jeśli chcesz z nami spędzić trochę czasu, podzielić się wiedzą na temat swoich terenów, historii i przeżyć, to jesteśmy otwarci. Po wielu festiwalach i targach, na których bywaliśmy poznaliśmy niezwykłe osoby. Każdą po kolei. Dlatego zdecydowaliśmy formę podobnych rozmów przenieść również na spotkania, które sami zorganizujemy. Daj nam znać w wiadomości jak wyobrażasz sobie kontakt z nami.

Przypominamy, że wycieczki są dla nas jak urlop. Dlatego nie są organizowane w dogodnym tylko dla Ciebie czasie. Musimy wspólnie razem z Tobą to zaplanować. Mamy nadzieję, że jakoś się dogadamy.

Odwiedź Bieszczady z ekipą booku.pl
Yaaaaaaay! Witamy w rodzinie booku.pl!

WAŻNE!
Otrzymasz na maila bardzo ważną wiadomość. Otwórz ją proszę.
Psssst... Nie zapomnij sprawdzić SPAMu i innych folderów :)
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bezpieczna płatność

poprzez certyfikat
i szyfrowanie SSL.

Wysyłka
w 24 h

dla zamówień złożonych do godziny 11:00.

Wygodna dostawa

przez wybrane firmy kurierskie lub paczka Ruch czy paczkomaty.

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 150 zł z kodem
DOSTAWAHEJ-fs

Wygodne  metody płatności