Przejdź do zawartości

Kontakt

To My Gorączki. Rodzeństwo
z Pasją

To nasz cały zespół

Kilka słów o Nas

Mamy na imię Gabriela oraz Marcin. Gabriela jest artystką i sercem studia booku. Tworzy wszystkie piękności jakie znajdziesz na naszej stronie. Odpowiada za to, aby dzieła były starannie wykonane oraz zapakowane ze szczególnym dopracowaniem. Marcin, natomiast jak na ekonomistę przystało dba o to, aby każda usługa była na najwyższym poziomie. To właśnie on odpowiada za to, abyś była zadowolona z naszej usługi. Zajmuje się również kontaktem z Tobą.

Zobacz dzieła Nasze inspiracje

W naszej interpretacji odbieramy współczesny wyraz polskiego folkloru w charakterze kolorowych baśni i bajkowej scenerii. W naszych oczach jest to niekiedy piękny obraz pełen kolorów, uśmiechu naszych przodków z wydarzeń jakie miały miejsce w zamierzchłych czasach. Jednak nie jest to obraz jedyny. Życie naszych przodków, między innymi na podkarpackich terenach to nie była sielanka – przyszedł też czas, gdzie miejscowi nie mieli pewności czy obudzą się następnego ranka. Bieszczadzkie tereny były rozdarte, pełne krwawych zatarć między grupami etnicznymi oraz walki o przetrwanie w surowych warunkach regionu.

Gabriela Gorączko

Urodzona i wychowana w Sanoku; w mieście Beksińskiego mroku. Ukończyła ASP we Wrocławiu. Ma na koncie kilkanaście wystaw m.in. w USA, Japonii, Iranie, Chinach i Europie. Jest sercem studia booku. Odpowiada za to, abyś dostała dzieło staranne, wyjątkowe i pięknie zapakowane.

Marcin Gorączko

Urodzony i wychowany w Sanoku, zwanym wrotami Bieszczadów. Miłośnik dzikiej natury i spontanicznych wycieczek trekkingowych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W naszym studio Marcin zapewnia profesjonalną obsługę i odpowiada za kontakt z Tobą. Jest również inicjatorem wielu podejmowanych tematów w pracach Gabrieli. Jego ciekawość świata napędza naszą firmę.

Poczuj z nami odrobinę magii

Dzieła booku